Medlemmerne

Mange medlemmer er aktive i foreninger og partier. I Ældrerådet repræsenterer medlemmerne sig selv, og rådet er uafhængigt af partipolitik.

Kirsten Nissen

Formand

tlf.: 4038 2782
e-mail: kirstennissen45@gmail.com

Pia Weise Pedersen

Næstformand

tlf.: 3537 3598 / 6035 0680
e-mail: piaweisep@gmail.com

Anders Lund

 

tlf.: 2122 5320
e-mail: anderslund58@gmail.com

Anne Worning

 

tlf.: 2227 6005
e-mail: anne@worning.eu

Anne Marie Bossen Aarøe

 

e-mail: c-bossen@get2net.dk

Annette Thernøe

 

tlf.: 2880 1341
e-mail: annette.thernoe@gmail.com

Arne Bjørn Nielsen

 

tlf.: 4025 5558
e-mail: abn@bryggemail.dk

Arvin Storgaard

 

tlf.: 2361 7520
e-mail: arvinstorgaard@godmail.dk

Bjarne Rueholm Jørgensen

 

tlf.: 2946 5579
e-mail: bjarnejorgensen@webspeed.dk

Dorthe Pedersen

 

e-mail: dopeder234@gmail.com

Eleonora Lewandowski

 

 

Elin Johansson

 

e-mail: eljo.christianshavn@gmail.com

Hanne Simonsen

 

tlf.: 2926 6913
e-mail: hannesimonsen79@gmail.com

Henrik Høgh

 

tlf.: 3045 4162
e-mail: henrikhoegh@hotmail.com

Jesper Balle

 

e-mail: fam.balle@adr.dk

Leif Andreasen

 

tlf.:4054 4058
e-mail: aeldreraadet.la@privat.dk

Lisbeth Sølver

 

e-mail: kontakt@lisbethsoelver.dk

Lise Helweg

 

tlf.: 2022 3355
e-mail: helweg.lise@gmail.com

Lone Skov Valentin Al Awssi

 

e-mail: alawssi@mail.dk

Margit Risnæs

 

e-mail: mrisnaes@live.dk

Margit Schrøder

 

e-mail: margit.schroeder@privat.dk

Merete Ganshorn

 

e-mail: m_ganshorn@hotmail.com

Michael Neumann

 

tlf.: 6080 7040
e-mail: michael.steen.neumann@gmail.com

Peder Blom

 

tlf.: 4260 6401
e-mail: peder@blom2.dk

Ulla Morin

 

tlf.: 5250 8260
e-mail: um@hhnielsen.dk